Logo
tymczasowy/7716134624_7e33c22ec5_o.jpg
tymczasowy/poland-754711.jpg
Przewijaj stronę w dół

Spotkania

W dobrym stylu, w dobrym miejscu

Chcesz zorganizować oryginalne spotkanie biznesowe lub kameralną konferencję w willi w Zakopanem? Planujesz uroczystość rodzinną?
W naszym obiekcie możemy w komfortowych warunkach obsłużyć grupę liczącą do 20 osób.

Sala jadalna zlokalizowana na poziomie -1 wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiovideo: rzutnik, ekran i system nagłośnienia.

Możliwe jest pełne zaciemnienie sali. Wymiary oraz umeblowanie pozwalają na zaaranżowanie sali wg Państwa życzenia (układ teatralny, szkolny, podkowa).

Na Państwa spotkanie przygotujemy przerwę kawową. W sprawie oferty na organizację spotkania prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży lub Opiekunem Gościa w Villa Belweder.

Spotkania biznesowe i kameralne szkolenia
Zapraszamy grupy biznesowe na kameralne spotkania i szkolenia. Ustronna lokalizacja obiektu, komfortowe noclegi i dostęp do bazy gastronomicznej gwarantują pełną satysfakcję Twoich gości.

Prezentacje produktowe
Szukasz wyjątkowego obiektu, w którym mógłbyś przeprowadzić prezentację produktów lub usług w wyjątkowym obiekcie, dla wymagających klientów Premium? Zapraszamy do Villi Belweder.

Spotkania rodzinne
Szukasz wyjątkowego miejsca na organizację imprezy rodzinnej? Pragniesz, by Twoi bliscy i goście wraz z Tobą mogli cieszyć się pięknem polskich gór w nowoczesnych, luksusowych wnętrzach? W Villi Belweder możesz spełnić swoje plany…

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij